New
Health Hoop poleca
Główna | O nas | Co to jest Health Hoop? | Oferta | Fitness | Zastosowanie | Gdzie kupić?
Массажные обручи


Profil
Кontakty
 
 
 
 
 
 

  Główna > O firmie >
O firmie

„Health Hoop Ltd.” jest oficjalnym przedstawicielem producenta kół masujących klasy Premium Punghwa Ltd. (Korea Południowa) w licznych państwach Europy.

Punghwa Ltd. została założona przez Kim Ji Seo (wynalazcę Health Hoop kół masujących klasy Premium) w 1991 roku i specjalizuje się w produkcji kół masujących z wbudowanymi magnesami marki handlowej „Health Hoop” (koło zdrowia).

Przez 24 lata uporczywej pracy Kim Ji Seo firma rozwinęła się do uznanego światowego lidera w branży wytwórczości kół masujących (hula hopów) Health Hoop.

Podstawową filozofią Kim Ji Seo jest hasło: „Najlepsza jakość plus najnowsze technologie”.

Na dzień dzisiejszy linia kół składa się z 9 modeli kół klasy Premium Health Hoop, które różnią się wagą, liczbą elementów masujących, obecnością magnesów i bioceramiki.

Szczegółowe informacje o modelach kół Health Hoop można znaleźć w rozdziale „Oferta”.

Przejrzeć listę ćwiczeń z kołem masującym Health Hoop można w rozdziale „Zastosowanie”.

„Health Hoop Ltd.”  reprezentuje produkcję Kim Ji Seo od połowy 2007 roku, ale już wiele osób na terenie Europy doceniło technologie i jakość kół masujących marki Health Hoop. Nie ma w tym nic zaskakującego – koło ma swój popyt w wielu krajach świata dzięki swym rozpoznawczym charakteryzacjom – najnowsze technologie, wybitna jakość, szeroki wybór modeli oraz autorski design.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo pełne informacje o produkcji i miejscach realizacji kół masujących Health Hoop.

Z wyrazami szacunku, Kim Ji Seo i zespół „Health Hoop Polska”

«Health Hoop Poland»
+ 48 22 128 48 08
info@health-hoop.com