New
Health Hoop poleca
Główna | O nas | Co to jest Health Hoop? | Oferta | Fitness | Zastosowanie | Gdzie kupić?
Массажные обручи


Opis
Ćwiczenia
Klinika zdrowia
Po ćwiczeniach
Bez diet
 
 
 
 
 
 

  Główna > Użycie > Charakterystyki

Charakterystyki towaru

Regularne zajmowanie z masażowym obręczem normalizuje pracę jelita. Również będziecie pozbywały od nadmiarów tłuszczu w obwodzie bioder i talii, ciało staje się smukłym i giętkim, dzięki miękkiemu masażowemu efektu. Ćwiczenia pomagają umocnić aktywność mięśni i polepszyć cyrkulację krwi w organizmie.

Z masażowym obręczem Health Hoop możecie zajmować się w ograniczonym obszarze podczas przeglądu telewizora.

Junior Health Hoop i Body Health Hoop jest przeznaczony dla lekkich ćwiczeń z miękkim masażowym efektem. Health Magnetic Hoop i Yeomima Health Hoop nie ześlizną się z ciała podczas zajmowania. Treningi z tymi obręczami zabezpieczają efekt ręcznego masaża, co nadaje świeżość i rześkość ciału, a wbudowane magnesy polepszają krwiobieg.

Masażowe obręcze z unikalnymi powietrznymi warstwami i wbudowanymi magnesami zabezpieczają miękki masaż i zmiękczają obciążenie podczas ćwiczeń. Obręcz nie ześliznie się z ciała. Zajmować się z masażowym obręczem może ten, co życzy, bez względu na płeć i wiek. Masażowe obręcze z unikalnymi powietrznymi warstwami: Health Magnetic Hoop II, Dynamic Health Hoop S, Yeomima Health Hoop II and Dynamic Health Hoop W.

Passion Health Hoop, Vita Health Hoop jest opracowany za pomocą najnowszych technologii i zajmują przewodzące miejsce wśród masażowych obręczy. Obecność bioceramiki i magnesów w każdym z masażowych elementów obręcza sprzyja poprawie krwiobiega i utworzeniu anionów w krwi, co zwiększa efekt od ćwiczeń. Odczujecie efekt miękkiego ręcznego masaża bez bólu.


«Health Hoop Poland»
+ 48 22 128 48 08
info@health-hoop.com