New
Health Hoop poleca
Główna | O nas | Co to jest Health Hoop? | Oferta | Fitness | Zastosowanie | Gdzie kupić?
Массажные обручи


Passion Health Hoop 2.8 кг
Vita Health Hoop 2.5 кг
Dynamic Health Hoop W 2.3 кг
Jemimah Health Hoop 1.7 кг
Magnetic Health Hoop 1,2 кг
New Body Health Hoop 1.1 кг
Health One Hoop 1,6 кг
Health One Hoop 2,1 кг
Health One Hoop 3,1 кг
 
 
 

  Główna > Co to jest Health Hoop? >

Masażowe obręcze Health Hoop


Same pojęcie "Health Hoop" dosłownie można przetłumaczyć jak "krąg (czy obręcz) zdrowia". Czyli, zajmując się z "Health Hoop", jakby otaczamy się zdrowiem i pozytywnym postrzeganiem rzeczywistości.

Południowy-koreańska kompania "PYUNGHWA INDUSTRIAL CO" słusznie jest światowym liderem w opracowaniu i produkcji masażowych obręczy.

Spożywcze właściwości obręczy "Health Hoop" znajdują się na bardzo wysokim poziomie. Przyjemny na dotyk, mocny plastyk, elastyczny szlikon, przemyślana konstrukcja i projekt , współczesne technologiczne innowacje pod postacią wstawek z magnesów i bioceramiki. Jego wygodnie zachowywać, łatwo zbierać i on nieprawdopodobnie jest pewny.

Obręcze "Health Hoop" są unikalnym dostosowaniem co pozwala, ze jednej strony, nie poddawać stawy i grzbiet silnym obciążeniom, aktywnie poruszać się, nasycać krew tlenem i efektywnie spalać kalorie. Z innej strony, rozwija się uczucie rytmu i specyficzna, "taneczna", koordynacja ruchów, ciało staje się giętkim, posłusznym. Zajmowanie z "Health Hoop" również jest świetną profilaktyką osteochondrozu i wzmacnia serdecznie - naczyniowy system. Różnorodność modeli pozwala wybrać optymalne obciążenie podczas ćwiczeń, ponieważ waga obręczy waha się od 1,1 do 2,9 kg, a niektóre modele pozwalają sprzątać z konstrukcji jeden z ośmiu elementów i zmniejszać średnicę.

Na tym ciekawe właściwości "Health Hoop" nie zakończają się. Każdy model obręcza - to jeszcze bardzo skuteczne urządzenie do masażu z unikalnym typem działania. Efekt osiąga się kosztem ustalonych na wewnętrznej stronie obręcza masażowych elementów różnych konstrukcji w różnych geometrycznych pojednaniach. Przy czym waha się nie tylko typ i siła masaża, ale i szerokość akupunktury. Ważnie rozumieć, że obracać obręcz należy płynnymi, równomiernymi ruchami tylko wokół talii, żeby uniknąć bolowych odczuć i sińców. Obciążenie trzeba zwiększać stopniowo.

A co właśnie daje taki masaż?

W - pierwszych, masaż podwyższa efektywność palenia tłuszczu, rozszczepiając podskórne odkładania, pozwala organizmowi szybciej pozbywać od produktów rozpadu. W - drugich, działanie na nerwowe zakończenia podwyższa ogólną aktywność organizmu, stymuluje organy trawienia, normalizuje pracę jelita.

Bardzo ciekawą właściwością obręczy "Health Hoop" jest obecność wbudowanych magnesów i bioceramicznych elementów. Przy regularnym i trwałym zajmowaniu z takim obręczem obserwuje się ogólna poprawa samopoczucia i podwyższenie życiowej aktywności. Działanie magnetycznego pola przyśpiesza metaboliczne procesy na komórkowym poziomie i stabilizuje ciśnienie tętnicze i pracę całego organizmu.

Trzeba uwzględnić, że ludziom mającym urazy pleców, stawów, czy poważne patologie wewnętrznych organów, nie rekomenduje się zajmować się z podobnym trenażerem, a przy znikomych naruszeniach zdrowia lepiej przekonsultować z lekarzem.

W zakończeniu chce się odznaczyć, że istnieją rozmaite ćwiczenia z obręczami "Health Hoop", a metodyki ich wykonania mieszczą się na DVD dysku co dodaje się do każdego obręcza, a także na stronie internetowej wsparcia produktu www.healthhoop.pl.

Życie jest bezcenne!

Baw się dobrze i wzmacniajcie zdrowie z obręczami "Health Hoop"!


«Health Hoop Poland»
+ 48 22 128 48 08
info@health-hoop.com